Využíváme desetiletou zkušenost
v oblasti grafického designu a vývoje webů na míru

Kontakty

Navažte s námi kontakt Kontaktní formulář Online poptávka

Ozvěte se nám

Požadujete více informací?

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a obrátíte se na nás s vašimi požadavky. Zpracujeme pro vás konkrétní nabídku na základě vašich představ. Pošlete nám vaši poptávku.

Načítá se obsah, vyčkejte prosím...

Navažte s námi kontakt

Uvažujete o bližší spolupráci? Rádi byste vědeli o nás a nabízených službách více?
Pořádáte výběrové řízení? Potřebujete webovou prezentaci, grafiku, logo, navržení firemní identity, tiskoviny nebo obalový design? Kontaktuje nás...

Sídlo společnosti

SUPRAMAX, spol. s r. o.
Chotěšovská 700/7
190 00 Praha 9 – Letňany
Česká republika


Telefony

tel./fax: (+420) 252 540 415
tel.: (+420) 774 404 077
tel.: (+420) 774 404 088

Identifikační údaje

IČ: 26492571
DIČ: CZ26492571


Elektronická komunikace

e-mail: supramax@supramax.cz
vCard pro Outlook: import kontaktů

Obchodní rejstřík

Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 85661. Zapsáno 5. prosince 2001.

Pokud dáváte přednost elektronické komunikaci, můžete využít také náš kontaktní formulář.

Kde nás najdete



zobrazit detailní mapu

Náš team

Radovan Rinaldi

artdirector

tel.: (+420) 774 404 077
e-mail: radovan@supramax.cz

„Je to neuvěřitelné, kreativním designovým nápadům se věnuji již pacnáctým rokem. Jak ten čas letí...“

Tereza Kropáčová

designer / artdirector

tel.:
e-mail: tereza@supramax.cz

„Jsem novou posilou v této kreativní rodině, časem na sebe zde něco prozradím...“

Martin Skácel

web developer

tel.: (+420) 737 106 292
e-mail: martin@supramax.cz

„Nerad se nechávám <? spoutávat ?> konvencemi a baví mě kreativní design //opřít↵ o silný </zdroják>...“

Michaela Toclová

finance

tel.: (+420) 606 429 633
e-mail: michaela@supramax.cz

„Dobrý den, mé jméno již znáte, je napsáno vlevo od tohoto textu, přímo nad telefonním číslem... ano, Michaela. Čísla tak přitahují...“

Petra Bezděková

office manager

tel.: (+420) 602 303 066
e-mail: petra@supramax.cz

„Připadá mi, jako by to vlastně byla už taková moje rodina. Hodně jsem se tu naučila a nejvíce mě těší, když se k nám někteří díky spokojenosti vrací...“

Robin Neubayer

copywriter / project manager

tel.: (+420) 774 404 088
e-mail: robin@supramax.cz

„Tak to abych sem »vykopywrájtoval« nějaký ten text... No nic, kovářova kobyla taky chodí bosa! ...víte co je copywriting?“

Carolyn Meyer

marketing specialist

tel.: (+420) 252 540 415
e-mail: carolyn@supramax.cz

„Hush, do not disturb! Thinking about new marketing strategy ...“