Myslíme na moderní a funkční design,
ale také na kvalitu a preciznost provedení

Co nabízíme

Náš tip

Co je grafický manuál?

Grafický manuál je souborem definic vizuálního stylu. Určuje a striktně vymezuje správné užití všech grafických i doplňkových prvků. Tato pravidla stanoví grafický designér.


více info

Ozvěte se nám

Požadujete více informací?

Budeme rádi, pokud nás oslovíte a obrátíte se na nás s vašimi požadavky. Zpracujeme pro vás konkrétní nabídku na základě vašich představ.


kontaktujte nás

Načítá se obsah, vyčkejte prosím...

Obalový design

Obal je vždy součástí výrobku, s kterou se setkáváme vždy na první pohled. Ve většině případů je právě obal produktu to, co vždy zakazníka upoutá.

Pokud již máte existující produkt, který se právě chystáte uvést na trh nebo chcete vylepšit prodejnost existujícího výrobku, pomůžeme vám s návrhem kvalitního designu obalu.

Jak se v dnešní složité době, plné úspěšných marketingových produktů odlišit od konkurence? Nevíte si rady jak zaujmout zákazníky vhodným designem obalu výrobku? Pomůžeme vám originálním řešením, a nezáleží na tom o jaký produkt se jedná. „Zabalíme“ malý, velký nebo i křehký výrobek...

Klíčový je atraktivní vzhled

Navrhneme řešení, které vašemu výrobku vtiskne tvář a zaujme atraktivním vzhledem. Obal je součást výrobku, která upoutá zákazníka na první pohled. Pomůžeme zvolit tu nejlepší možnou variantu, ať už se jedná o jednoduchý nebo složitý obal.

POS materiály

Nedílnou součástí je také design POS materiálů daného výrobku. Navrhneme vizuální styl prodejních stojanů, tabulí, promo stolků, palet, regálových čel, whoblerů, prodejních displejů apod.

Poutavý obal prodává

  • navrhneme obaly pro všechny druhy zboží
  • zvolíme řešení obalu v souladu s firemní identitou
  • vytvoříme design etiket, bookletů, potisky digitálních nosičů atd.
  • navrhneme design POS materiálů jako velmi důležitou součást prezentace výrobku v místě prodeje

Ve spolupráci s odborníky na skladování a distribuci zvolíme správné konstrukční řešení i pro náročné obaly.

Kreativní obal, který utkví v paměti každého potencionálního zákazníka může významně ovlivnit rozhodování při koupi produktu.Pošlete nám vaši poptávku

Máte již konkrétní zadání? Uvažujete o bližší spolupráci?
Popište stručně svůj záměr a odešlete nám vaši poptávku prostřednictvím tohoto formuláře. Odpovíme vám a případně navrhneme možné řešení.

Název vaší společnosti:

Kontaktní osoba:  (jméno a přijmení)


Telefon:  (formát +420 123 456 789)

Vaše e-mailová adresa:


Typ poptávky:Popis poptávky:Prosíme, vyplňte všechna pole formuláře.